Wednesday, August 29, 2007

صدور گواهینامه در 4 روز

بنام خدا
رئیس پلیس مركز صدور گواهینامه راهنمایی و رانندگی گفت : با تمهیداتی كه از سوی این مركز مهیا شده از ‌تیرماه امسال مدت زمان صدور و ارسال گواهینامه و تحویل در منازل متقاضیان به چهار روز رسیده است. ‌رضایی مجد در گفتگو با ایرنا، بیشترین دلیل تاخیر در صدور گواهینامه را نقص مدارك عنوان كرد و گفت : متقاضیان می‌توانند درتماس با شماره تلفن‌های ۸۱۲۵۳۵۶۱ و۸۱۲۵۳۵۷۳ و ارائه كد ملی و مشخصات نسبت به پیگیری مراحل صدور گواهینامه خود اقدام ‌كنند. ‌وی همچنین از راه‌اندازی آموزشگاههای موتور سیكلت و پایه یك در آینده نزدیك خبر داد. ‌رئیس پلیس صدور گواهینامه‌راهوربا اشاره به صدور ۵۰۰ گواهینامه موتور درروزگفت : در زمان حاضر اكثر موتورسیكلت سواران اقدام به رانندگی بدون گواهینامه می‌كنند. ‌

6 comments:

Anonymous said...

خوب اخه بهش بگو نوکرتم گواهینامه موتور چیز اسونی نیست که بالا خره باید سوار شیم تو خیابون تا یاد بگیریم حرفه ای شیم بعد گواهینامشو بگیریم دیگه.یعنی چی اخه میوفتن دنبال موتور سوارا میگن گواهینامه بده اعصاب مارو به گا دادن

Anonymous said...

من دکتر مشغول بکار در زندان دماوند هستم.چند وقت پیش در حالی که مستقیم با خودروی پرشیا نزدیک گیلاوند در حرکت بودم دو موتورسوار افغانی که گواهینامه هم نداشتند با موتور تریل از کنار خودرو به من برخورد کردند.سروان عبدالملکی مسول کشیدن کروکی دماوند نه تنها افغانیها را بخاطر نداشتن گواهینامه مقصر ندانست بلکه با جمله مسخره ای که صحنه مشکوک بنظر میرسد نمیدانم لابد میخواست بگوید من میخواسته ام افغانیها را بکشم.نمیدانم این چه راهنمایی رانندگی است که اصلا به ادم فاقد گواهینامه اجازه میدهد در شهر تردد کندو جان مردم را به خطر اندازد.

هوشنگ قربانیان said...

دوست عزیز شما می توانی اعتراض خود را به اداره راهنمای بفرستی حتما اقدام خواهند کرد و افسر مربوطه هم از این حرکت شما بهیچ وجه تاراحت نخواهد شد.

Unknown said...

کدوم تمهیدات کدوم کشک فقط یه هفته لفطش میدن تا گواهینامه رو چاپ کنن کجا به کی 4 روزه تحویل دادن زبون که کنتور نداره هر چی دروغ می خوان میگن ملت باور میکنن.

Unknown said...
This comment has been removed by the author.
Anonymous said...

سلام
والا تو این مملکت تا بخوای جایی رو پیدا کنی که بتونی اطلاعات درست بگیری پیر میشی.
مسئولین محترم راهنمایی و رانندگی مثل ... دروغ میگن
میگه 4 روزه صادر میشه
تو شهرک آزمایش وقتی قبض پستی رو بهت میده میگه تا 40 روز میلد
احتمالا این مسئول محترم معاینه چشم رد شده
البته من با اون 2تا تلفنی هم که نوشته بود تماس گرفتم
خانم منشی فرمودند که 1 ماه طول میکشه تا بیاد تو سیستم ثبت بشه
بعدشم 7-10 روز طول میکشه که برسه به دست متقاضی