Tuesday, December 13, 2005

جهت آموزش فرهنگ رانندگی دست به دست هم دهیم

بنام خدای منان
آقای میلاد اکبری مدیر وبلاگ خوب میلاد125
چکیده ای از مطالب راهنما را در آدرس زیر نقل کره اند برای دیدن آن مطالب ووبلاگ ایشان روی آدرس زیرکلیک نمائید

3 comments:

Anonymous said...

با سلام و درود به شما و تشکر از اینکه اقدام به ایجاد چنین سایت آموزنده ای کرده اید. امیدوارم که ما هم روزی شاهد رعایت فرهنگ رانندگی باشیم. اینجا برعکس کشورهای دیگر، اگه از این علامات باشه بدتر اذیتش میکنند. یعنی فرهنگ غلطی داریم ما. در صورتیکه در عقب مانده ترین کشور خارجی نسبت به خودروهای با نشان "درحال آموزش" یا "راننده زن است" مراعات زیادی میشود.

Anonymous said...

جناب قربانيان سلام
سپاسگزارم كه گاهي بنده نوازي مي فرماييد، مي خواستم خدمت شما پيشنهاد كنم كه اگر موافق باشيد آخرين آمار اعضاي كلوب رانندگي صحيح را اعلام بفرماييد و در ضمن از اعضا بخواهيم كه ضمن ارائه پيشنهاداتشان تا يك دوره مشخصي مثلا آخر هر ماه هر كدام حداقل 5 نفر را به عضويت دركلوب تشويق كنند.
آنگاه مي توان فعاليت هاي منسجم تري صورت داد
حميد
رانندگي مثل زندگي

هوشنگ قربانیان said...

باسلام به آقا شاهرخ عزیز وآقاحمید بامحبت. خدایا هزاران بار شکر که چنین افرادی را بمن معرفی میکنی. آقاحمید دراسرع وقت آمار این عزیزان را اعلام می کنم. متاسفانه تعداد این بزرگواران بسیار کم است باید بیشتر این مسئله را روشن کنم تا افراد بیشتر ی عضو شوند. تنها کار اعضا رعایت مقررات راهنمائی ورانندگی است . چقدر لذت بخش است که تعداد این افراد بحدی باشند که علائمی روی خودروهایشان نصب نمائیم که با دیدن هم لذتشان دوچندان شود .ومعنی فرهنگ رانندگی وگذشت را به افراد دیگر هم انتقال دهیم